PRVÉ   SLOVENSKÉ   LITERÁRNE   GYMNÁZIUM V REVÚCEJ

1. ročník IMPROFEST-u

Dnes sa konal prvý ročník IMPROFEST-u, ktorý zorganizovali študenti sami. Aké boli dojmy a postrehy prekvapených študentiek i jedného organizátora sa dočítate o kúsok nižšie.

Tamara Smiková: Začalo to ako kriminálka…nikto nič nevedel, len pár ľudí tušilo, že sa ide niečo diať. A aj tak bolo…Posúvanie lavíc, zháňanie ceruziek, papierov, privítanie bývalých študentiek (ďakujeme krásne za milé prekvapenie) a deň sa mohol začať. Moje dnešné veštecké schopnosti neboli až tak dokonalé, však Majka…3x uhádnuť tvoje číslo len tak, nie je sranda, ale zvedavé otázky ostatných čo sa ide diať, na tie som odpoveď nevedela dať…Náš nultý ročník „IMPROFESTU“ ako sme tento deň nazvali sa niesol v duchu smiechu, etúd a improvizácii..tu nielen, že porota zostavená z pani profesoriek, Lenky a pani Senkovej nevedeli čo, kto povie, ale nevedeli sme to ani my, herci…nakoniec z tém, ktoré sme si dopredu pospájali vznikli zaujímavé komické situácie, ale popasovali sme sa s nimi. Najviac sa porote páčila téma : výmena pneumatiky na schodoch s ……náladou… Táto etuda vznikla pod rukami Lilky a Mišky. Celý deň sme zavŕšili pozeraním filmu a kŕmením opičiek, teda nás samých talianskou pochutinou – pizzou. A celý tento krásny minifestival zorganizovala a vymyslela Mária Váňová, Miroslav Dendis a Michaela Ferenczová za čo im patrí srdečná vďaka. ♡ PS: Majka, Miro, Miška, dnes ste dokázali to, čo som sa vám snažila vysvetliť celý rok, že všetko zvládnete aj bezo mňa ♡

Mária Váňová: Dnešný deň bol pre mňa ako spoluorganizátora veľkým prekvapením. Podieľali sme sa na tom spolu s Mirom s malinkou dušičkou a v očakávaní. Spolužiaci boli fantastickí! Mnohí ma prekvapili svojimi etudami, nápadmi a chuťou pracovať. Všetci sme si to užili, veľa sme sa nasmiali a v úžasnej atmosfére sa na 2 mesiace prázdnin rozlúčime. Ďakujem za pomoc a podporu pani profesorkám, aj pani hospodárke. Samozrejme, nezabúdam ani na Vás decká! Ste skvelí! Teším sa na všetky nové veci do ktorých sa pustíme hneď už v septembri! Užite si prázdniny!
Ps: ľúbim Vás 💕

[slideshow_deploy id=’2355′]

Translate »